Transport drogowy czy też spedycja drogowa to jedna z gałęzi transportu, w której ładunki przemieszczają się po lądzie, za pomocą maszyn kołowych czyli w naszym przypadku za pomocą samochodów.

Czytaj więcej

Międzynarodowy fracht lotniczy jest główną specjalizacją ACE Forwarding Ltd. i w dużym stopniu zaspokaja eksport i import oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj więcej

Spedycja morska to transport ładunków drogą morską za pomocą statków. Często jest to najbardziej efektywna forma transportu towarów z odległych zakątków globu.

Czytaj więcej

ACE Forwarding sp. z o.o.

Ace Forwarding Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Jesteśmy firmą mającą na celu dobro klienta. Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych jego potrzeb i staramy się je zaspokajać w 100%. Oferujemy Państwu profesjonalny serwis we frachtach lotniczych, morskich, lądowych i dystrybucji oraz składowaniu towaru. Dzięki współpracy z wieloma agencjami na całym świecie mamy możliwość aranżacji i negocjacji cen frachtów eksportowych, importowych, tranzytowych oraz obsługi celnej w wielu krajach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niepowtarzalną ofertą!