Transport drogowy czy też spedycja drogowa to jedna z gałęzi transportu, w której ładunki przemieszczają się po lądzie, za pomocą maszyn kołowych czyli w naszym przypadku za pomocą samochodów.

Czytaj więcej

Międzynarodowy fracht lotniczy jest główną specjalizacją ACE Forwarding Ltd. i w dużym stopniu zaspokaja eksport i import oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj więcej

Spedycja morska to transport ładunków drogą morską za pomocą statków. Często jest to najbardziej efektywna forma transportu towarów z odległych zakątków globu.

Czytaj więcej

Profil działalności

Firma ACE Forwarding Sp. z o.o. powstała w marcu 2000 roku. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku transportu, zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Ukierunkowana jest na ciągły rozwój i zapewnianie najwyższej jakości świadczonych usług. Naszymi klientami są zarówno firmy o zasięgu globalnym jak również te, które stawiają pierwsze kroki na rynku krajowym. Nasza wiedza i zdobyte podczas długoletniej praktyki doświadczenie, ułatwiają nam zrealizować właściwie każde zlecenie transportowe, począwszy od małych przesyłek ekspresowych, po duże zlecenia logistyczne. Każda świadczona przez nas usługa transportowa zostaje dopasowana do osobistych wymagań klienta

Ace Forwarding świadczy usługi Agencji Celnej. W swoim profilu działalności posiada również taką pozycję jak handel drukami AWB. Jednak głównym celem działalności firmy jest transport i spedycja. Świadczy usługi z zakresu transportu i spedycji drogą naziemną (samochodową), morską oraz lotniczą.